Ruggero Deodato

5,9
159 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ruggero Deodato

To zwykły morderca i ćwok. Fakt, że "Last Cannibal World" i "Cannibal Holocaust" są dobrymi horrorami, ale te zwierzęta no... jeszcze kretyn chce nakręcić drugą część!!! W kaftan bezpieczeństwa tego pana i do zakładu jak najszybciej!

fallout

hehehehehehehe, ale wy macie problemy, skoro jesteście na takie sprawy wrażliwi to po co z neta ściągacie takie filmy ??, po za tym Ruggero Deodato nie jest jedynym reżyserem który sobie na takie rzeczy pozwolił. A tu jak czytam wypowiedzi, to nie którzy by chętnie by gołymi rękami zadusili reżysera za to co zrobił.

Chris1985

"A tu jak czytam wypowiedzi, to nie którzy by chętnie by gołymi rękami zadusili reżysera za to co zrobił."
Jak ja bym go dorwał to bym tego skurwysyna potorturował... a nie od razu dusił, bo co to za przyjemność?? Doskonale autor tematu to ujął to ćwok, morderdca i z mojej strony śmieć jak reszta tych co mordują zwierzęta dla pseudo sztuki.

Szajba

"Doskonale autor tematu to ujął to ćwok, morderdca i z mojej strony śmieć jak reszta tych co mordują zwierzęta dla pseudo sztuki"


Mamo ,jest jeszcze jeden kotlecik??

fallout

a tortuwali byscie Wajde za tego konia, ktorego podobno ze skaly zrzucil dla potrzeb filmu?

kangur_msc_CM

Na pewno nikt nie zrzucił żadnego konia... A co do tego reżysera to faktycznie fanatyk - film "Cannibal Holocaust" byłby świetny gdyby nie te drastyczne sceny na zwierzętach - własnie przez te fragmenty reżyser sprawił ze ocenia tego filmu jest nie za wysoka - i dobrze.

fmgracz

zrzucili konia w "Popiołach" Wajdy. Nie wiem jak można przyczynić się do śmierci jakiegokolwiek stworzenia - a torturowania na potrzeby kretyńskiego horroru to już przesada. Jak tak bardzo mu zależało na mocnym realnym efekcie dlaczego sam nie dał się torturować i masakrawać - w końcu na cześć sztuki ! Panu Rugerro życzę aby umierał w mękach i cierpieniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones