Jerzy Turek

8,0
16 760 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Turek

Zmarł dziś Pan Jerzy......................

kuziu6

Ja mam info z paska z TV. Wielka szkoda. Podejrzewam, że zeszłoroczny udar mózgu miał swój wpływ. Pokój jego duszy [*]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kuziu6

niestety-swietny aktor odszedl!Wielka strata.

ziom2309

wielka szkoda :( zasmuciła mnie ta wiadomość.. [*]

kuziu6

Sprawiał wrażenie bardzo sympatycznego człowieka i aktora, mimo że widziałem go tylko w kilku produkcjach. Żegnamy kolejnego znakomitego aktora.

kuziu6

Szkoda, zmarł wspaniały aktor i człowiek.

kuziu6

[*] Wielka szkoda, wspaniały aktor, kondolencje dla rodiny

kuziu6

Szkoda Jarząbka...
To był naprawdę dobry aktor.

stasiuvino

Bardzo będzie mi go brakowało.. niezapomniana rola Jarząbka w Misiu i Listonosza w Złotopolskich.. ŚP

lolop

Jerzy Turek wyżej cenił teatr niż film. "Film to lipa, tam nawet amator może zagrać, jak jest dobry reżyser. Zagrać 200 przedstawień na scenie tak samo - to jest profesjonalizm" - ocenił. ("Rzeczpospolita", nr 11/2005)

Święte słowa, za niedługo zostaną nam sami Mroczkowie i inne Cichopki..

kuziu6

Niezwykły aktor. Będzie go nam brakować.
RIP [*]

Filmomaniaczka

szkoda fajny z niego aktor był/ najlepiej grał w kogel-mogeli rozmowach kontrolowanych ,

konrii_2

Wielka szkoda listonosza ze złotopolic już nie będzie [*] [*]

kuziu6

Kto jak kto ale Jerzy Turek wpisał się w dzieje polskiej kinematografii, brał udział w najlepszych polskich komediach. Ogółem przykro się robi na duszy, kiedy słyszy się, że tak sympatyczni i zdolni ludzie umierają. Niechaj spoczywa w pokoju.

kuziu6

Teraz On... :(
Dlaczego człowiekowi ciągle wydaje się, że Oni (tzn. Wielcy Aktorzy) będą żyli wiecznie?
(*)

cinek_1988

Organista ze złotopolic i sołtys już tam w niebie na pana czekają

damian_smyk

Wielka szkoda. Ze Złotopolskich najbardziej ceniłem własnie Dionizego i Listonosza.

damian_smyk

Czyli pan Henryk Machalica i Eugeniusz Priwieziencew

kuziu6

Całkiem niedawno Machulski, a teraz On... Szkoda. I to prawda, zawsze wydaj się nam, że Oni nigdy nie odejdą...

[*]

Niech Pan nigdy nie schodzi ze swojej sceny, Panie Jerzy.

gerardtn1

poplakalem sie!!! listonosz ze Zlotopolic, ojciec z Kogel Mogwl i slynne lubu dubu!! spoczywaj w pokoju Jerzy !! dla mnie po Wilhelmie najleprzy aktor !!

kuziu6

Przykre, że kolejny z Wielkich aktorów jest już po tamtej stronie.
Poza tym, że był dobrym aktorem to wydawał się być (choć mogę to stwierdzić jedynie po Jego rolach] bardzo sympatycznym człowiekiem, gdybym znał Go osobiście. Requiescat in pace, Panie Jerzy.

cOOba

[*]

ODCHODZĄ WIELCY POLSKIEGO KINA I SCENY:(((

cOOba

Mnie też żal ...

kuziu6

RIP...Stara gwardia się wykrusza.Żal i wielka strata.

użytkownik usunięty
DanteXXI

Nie będę wklejać świeczek z nawiasów, powiem tylko że bardzo lubiłam oglądać tego pana na ekranie - zawsze umiał nas rozbawić. Mąż upiornej śpiewaczki i niezapomniany Jarząbek... http://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40

kuziu6

Niestety, kolejny wybitny aktor odszedł. Żyjemy w takich czasach, że coraz częściej odchodzą ci najlepsi, niezastąpieni. Naprawdę szkoda, wielka strata.

orli4

"Niestety, kolejny wybitny aktor odszedł. Żyjemy w takich czasach, że coraz częściej odchodzą ci najlepsi, niezastąpieni. Naprawdę szkoda, wielka strata."

Hehehe bo tylko to starsze pokolenie aktorów jest dobre i cenione to chyba normalne, że będą umierać?

Oczywiście Turka bardzo szkoda, świetny aktor.

jaberwoocky

Daruje sobie zapalanie świeczki, ale napiszę tylko, że bardzo go lubiłem i bardzo żałuję, że coraz więcej dobrych polskich aktorów odchodzi. Przykre, że wykrusza się to pokolenie prawdziwych aktorów. Bardzo mi smutno...

kuziu6

Nie będę wstawiała nawiasów kwadratowych i gwiazdki (bo to uważam za żenade), tylko napisze coś konkretnego.

Według mnie jeden z najlepszych aktorów komediowych. Pan Turek posiadał to, czego wielu z nas niekiedy brakuje: czyli klase i skromność. Był bardzo sympatyczną osobą a co najważniejsze, bardzo dobrze grał w filmach/serialach.

Można by żec, że każdy kiedyś umirze, ale jednak Niego jakoś bardzo żal, że już nie zagra w żadnym filmie i, że już człowiek nie spotka legendarnego Jarząbka na ulicy, w teatrze...

Niech Panu ziemia będzie lekka.

kuziu6

Jonasz!
No, idź, ucisz tego wyjca!
P-70 tanio sprzedam...
Szkoda Jurka, dobry był z niego herbatnik :-(

frimbis

Wielka szkoda....................

kuziu6

Wielka szkoda... dziś się przez przypadek dowiedziałam...
Współczuję rodzinie.

_Olinka_

Ja gościa kojarzę, ale nic więcej o nim nie wiem...Szkoda
Pozdrawiam

Fruit_fack

Dla mnie to zawsze będzie pan Solski:-)
Ten film wylewał mi się uszami, ale i tak oglądałam go właśnie ze względu na pana Turka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones