PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=896}

Miś

7,8 340 672
oceny
7,8 10 1 340672
8,2 39
ocen krytyków
Miś
powrót do forum filmu Miś

dziś , idealny film na przekręty spotów PO za 8 baniek wyjaśniający jak to sie robi

magik30

ja właśnie czekam, jeszcze nie widziałam, ale zawsze chciałam. mam nadzieję, że się nie zawiodę. :]

dimestorediamond

Witam . I jak wrażenia z filmu?

gargus01

ha, niestety, filmy oglądane w tv się nie spisują, bo przy okazji robiłam milion inych rzeczy. przez to nie skupiłam się kompletnie, więc w połowie stwierdziłam, że nie ma sensu dalej oglądać. ale wrócę do niego niedługo, jednak już na kompie, bez żadnych rozpraszaczy. :D jeśli chodzi o jakiekolwiek opinie, już na początku widzimy fajny klimat życia naszym rodziców (a dokładnie chodzi mi o moich, bo nie wiem w jakim jesteś wieku), więc warto obejrzeć ;)

dimestorediamond

Zgadza się,oglądanie filmów w telewizji jest męczące szczególnie jeśli są przerywane reklamami. Mam nadzieję że szybko do niego wrócisz i daj znać czy było warto . Bo jeśli chodzi o mnie to "Miś" ma zasłużone 10 /10!!! Pozdrawiam :).

magik30

magik30
dla twojej informacji spot powstal na promocje UE, gdzie mamy taki zapis z Unia, ze kazdy kraj nalezacy jest zobowiazany raz w roku do promocji a 85% kosztów pokrywa UNIA!!! Radzę się trochę zorientować i poczytać, a nie prawicowe bzdury powtarzać! Prawica i Palikot powinien bęknąć za nie przekazywnie pełnych informacji masom!
Z pozdrowieniami.

zosiadamiecka

o Pani urzędniczka. A ta Unia to skąd ma te fundusze ? z nieba spadają ? czy może Marsjanie ślą??. Idzie to z podatków. I jest to zwyczajnie niegospodarność. Nie sądzę też ze ten spot w normalnych warunkach tyle kosztował . POzdrawiam Panią urzędnik :)

magik30

Pani od reklamy już :) Więc ja Pani trochę wiem jaki może być koszt reklamy i czasu antenowego, więc TAK to jest możliwe - i uwierz mi, że nie są to zajebiscie duze pieniadze, szczegolenie ze na przygotowanie tego materiału było bardzo mało czasu (i wyprzedze twoja mysl, nie nic nie mam wspolnego z tym nagraniem), a same prawa autorskie to duża kasa. Trzeba troche mieć orientacji i dystansu do tego zmierzam, a nie gadac glupoty. A pieniadze sa faktycznie z Unii, ale nie sa to tylko nasze pieniadze tylko i kolegi Niemca i kolegi Hiszpana czy kolegi Angola, więc kurde dajcie na luz... albo jak juz to nie zachowuj sie jak hipokryta tylko zrob afere tez np. Holandii ze rowniez za Twoje pieniadze tam powstala tego typu promocja Unii! Jakos inne kurde kraje nie maja tego typu problemów tylko nasi cebulkowi polaczki! Radzę poczytać trochę niezależnej prasy i mieć pogląd z dwóch stron, może troche światopogląd ci się rozszerzy! pzdr

zosiadamiecka

Nie ma co robić afery tylko pracować nad rozpędzeniem euro kołchozu. Dziękuje za info - nie zmienia to jednak faktu że grube miliony w UE idą w błoto. Sądzę że nie potrzeba filmików propagandy ( już to mieliśmy za okupacji ZSRR) tylko działań. Nadużyciem też było w tych filmikach to że to co mamy - mamy dzięki UE. Mamy to w dużej mierze dzięki ciężkiej pracy Polaków. a byłoby jeszcze wiecej gdyby rządzili przyzwoici ludzie. Niestety z tym mamy od wieków problem. Fajnie że Unia kupuje nam tramwaje i autobusy ale to nie buduje dobrobytu. A zapomniałem z kasy UE zbudowano też aquaparki. Bardzo dziwne też jest że materiały należące do tvp kosztowały taki majątek. W normalnym państwie, publiczna telewizja powinna udostępnić takie materiały za przysłowiową złotówkę. Bo i cel zbożny - społeczny czyż nie ?. Tak więc widzimy że moja wypowiedź ma głębszy sens bo ktoś tą kasę wziął. A co do czasu na przygotowanie - fakt ta rocznica członkostwa spadła na nas jak asteroida - nagle aż nikt się nie spodziewał że to już w tym roku. Dodam że są kraje w UE gdzie litr paliwa kosztuje 10 zł a może i wiecej ?. Czy to wskazuje że tyle powinno kosztować paliwo ?. W usa kosztuje 2 zł i proszę jakie USA są potęgą ( w każdym razie byli bo do władzy dorwali się socjaliści podobni z UE). Nie ważne czy Niemiec czy Anglik dał na to kasę fakt kręcenia lodów na tym jest widoczny gołym okiem.

magik30

Magiku, materiał z promocją UE nie należy TVP nie wiem skąd masz takie informacje, Owsiak owszem użyczył 2óch zdjęć na free ok, reszta nie należy do TVP nie wiem czy wiesz, ale ktoś ten materiał zrobił, zmontował, zajęła się tym agencja która kasę wzięła, prawa do utworu muzycznego kosztowały 300 tys, zdjęcia z powietrza. Zdajesz sobie sprawę ile ludzi przy tym pracowało? Więc proszę Cię nie wiesz, więc się nie wypowiadaj, bo samymi domysłami właśnie tak się dzieje że powstają nie prawdziwe informacje... Zacznijmy o tego, że USA nie ma rysy co Polska wyrządzonej od wieków wojnami, rozbiorami itp. Niemiec po wojnie dostałam pomoc finansową od Ameryki. Ja Ciebie nie mam zamiaru przekonywać, że Unia jest super ale dzięki niej się rozwijamy, nie jest idealnie...ale my się uczy funkcjonować, od zaledwie 25 lat jesteśmy wolni (a w ogóle z tego prawa nie korzystamy, tylko narzekamy) daj trochę czasu, Rzymu nie zbudowali w jeden dzień! Nasi dziadkowie walczyli na wojnie z myślą o swoich wnukach, a nie o sobie, a my oczekujemy cudów z dnia na dzień - to nie możliwe. Chcesz wrócić do tego żeby do sąsiada jechać z paszportem-bo ja nie! Chce korzystać z dofinansowań na biznes, chcę tanio latać po Europie! Wszyscy Twoi koledzy z prawicy tacy krytyczni do EU, a co jak się zaczął dym na Ukrainie jak Janukowicz nie podpisał przystąpienia do UE, to kto pojechał pierwszy im współczuć że to tragedia? Powiem Ci - KACZYŃSKI, oczywiście było to nakręcone nienawiścią do Rosji, ale diametralnie poglądy się zmieniły... Co do nagrania, a jakoś nie czuje z tym problemy, że pokazali czas PRL bo nie chodzi o to, chodzi o to jakie zmiany zaszły, a to jest zwykłe czepialstwo doszukiwania się propagandy czy spotu wyborczego (hahahahahhahahaha) Nie wiem, czy zauważyłeś ale i prawica i lewica były u władzy i jest tak samo jak było. Niestety jest w tym kraju naprawdę kilka głupich ludzi, że wierzą w to co Pan zrobi w spoci wyborczym i idzie i głosuje na innych głupków, którzy niestety jadą do PE i nas reprezentują! Umiemy wiedzieć winę wszędzie, tylko nie u siebie.
Ja widzę jak Polska się rozwija i będzie się rozwijać, nie mam zamiaru porównywać sie do USA, bo to USA nam nie dorównują są potężnym krajem bo nie mają historii, nie mieli kiedy tracić czy zdobywać dobra! Jak już tak bardzo chcesz się do nich porównywać do USA czy innych krajów Europy to podłap od nich trochę dystansu i zacznij widzieć dobre strony. A jak Ci źle to zapraszam do Rosji... Niestety nie ma Polska takich rzeczy bez których świat by się nie dał rady żyć, więc byśmy "przepadli". Powiem Ci tak u chu...baletnicy i rąbek spódnicy będzie przeszkadzał. Jak masz jakieś problemy w będziesz wszędzie się doszukiwał przekrętu.

zosiadamiecka

PS. Jeśli TVP użyczyła materiałów archiwalnych, samo nagranie nie należy do TVP więc chyba to naturalne że bierze kasę, prawda? To nie jest spot charytatywny, tylko promocyjny za który w 85 % płaci UE, więc z jakiej paki TVP ma za darmo to puszczać? Pamiętaj, że również był puszczany w prywatnych telewizjach! Nawet jeśli telewizja była dała czas antenowy, to przecież być się oburzył, że za twoje państwowe pieniądze dają czas antenowy... :)

zosiadamiecka

nie wiem skąd masz wniosek ze mi blisko do Kaczyńskiego ?. Nigdy go nie popierałem, obecnie jestem mi blisko do Korwina. A to ciekawe skąd wiec wzięli te archiwalne zdjęcia ? bo ja słyszałem że z Archiwum TVP. Co ciekawe awantura o cenę spotu była dość długo na 1 stronach. I tam dziennikarze podliczali. I wychodziło im grubo taniej. No chyba że stwierdzisz ze oni też się nie znają :-). Ja osobiscie się nie znam. Ale skoro oni twierdzą że coś jest nie halo i to bardzo mocno to znaczy ze coś jest nie halo.. Paszporty nie było niczym tragicznym , gospodarcze sprawy załatwiało EWG. UE to próba utworzenia federalnej europy i próba zabójstwa narodowości - ci dziadkowie nie o taką Polskę walczyli . W kazdym razie korzystaj bo UE padnie za kilka lat, ponieważ takie kraje jak Francja czy Wielka Brytania zwyczajnie się z niej wycofają. Reszta to bankruci. Niemcy zaś kierują się swoim interesem a nie Europejskim. Polacy by z pewnością chcieli ratować UE ale jesteśmy zbyt słabi. Zresztą UE to fikcja, Ukraina to pokazała. To juz bardziej przypomina ONZ - który do niczego nikomu nie jest potrzebny.

magik30

****Korwin...tez miałam takie podejrzenia. Dziękuję do widzenia.

zosiadamiecka

no tak wyborca PO BMW... Biernie, Miernie (ale) Wiernie. Tym się różnimy - ja podejmuje dyskusje tobie zabrakło argumentów. Ciebie zdradziła miłość do komunizmu europejskiego.

magik30

Haha niech ci będzie :) Argumenty mam i są, ale po co dyskutować...? Poprostu wole to co jest niż się cofać... A twoje poglądy tak Szybko się zmienia jak poglądy Kamińskiego, niech tylko nowy oszołom się pojawi...
miłego życia w tym okropnym (dla ciebie) kraju.

zosiadamiecka

Pożyjemy zobaczymy .

zosiadamiecka

mamy twoją PO. No i kto miał rację pani specjalistko ?

magik30

Tak to prawda, że bliżej mi poglądów lewicy niż prawicy, ale to ze względu na mój światopogląd a nie ze względów na polityków gdzie nie można mną łatwo manipulować, w odróżnieniu od ciebie... Co robią sobie politycy to sorry ja za to nie jestem odpowiedzialna, i nie ma świętych po żadnej ze stron.... Widzę, że tylko czekałeś aby się ponownie uaktywnić :D pzdr

zosiadamiecka

nie czekałem, życie mnie do tego zmusiło. Jeśi ci bliżej do poglądów lewicy czyli
- kościół won z życia politycznego i publicznego
- poszanowanie ludzi
- wsparcie słabszych
- wolność kobiet co do aborcji
To mamy zbliżone spojrzenie na życie:) Popieram w 100000%. Jedynie mam poważne zastrzeżenia do propagowania homoseksualnej propagandy. Mogą się bzykać w domu ok, powinni mieć prawa dziedziczenia i podatkowe jak inni. Ale niech się zachowują przyzwoicie. Dlaczego nie popieram lewicy?. Ponieważ biorą czynny udział w systemie i tworzą tą smutną rzeczywistość. Palikot tylko gada i nic nie robi natomiast SLD było u władzy i jedyne co pamietam to afera poganiająca eferę. Kościół miał się całkiem dobrze i okradał biednych polskich obywateli. Popieram Korwina ponieważ jest radykalny i mówi o osądzeniu układu od 89. Nie sądzę aby kiedyś rządził ale jako koalicjant może mieć wpływ na pewne sprawy. Jest też za ograniczeniem biurokracji. I to tyle. Daleko mi do prawicowych oszołomskich poglądów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones