PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=896}

Miś

7,8 340 672
oceny
7,8 10 1 340672
8,2 39
ocen krytyków
Miś
powrót do forum filmu Miś

Zaraz zaczną się głosy że przesadzam. Ale oglądam ten film za każdym razem gdy leci w telewizji. W moim zestawieniu nie tylko najlepsza komedia, ale i ogólnie najlepszy film światowej kinematografi.

ocenił(a) film na 10
lucpsx

Też zawsze obejrzę, nie ważne w którym momencie trafię na ten film w TV. Jest to też najlepszy film do zapuszczenia na urządzeniu mobilnym przed zaśnięciem. Oglądałem go ze 150 razy a za każdym razem odkrywam coś nowego i chyba nigdy do końca wszystkiego nie załapię. Dopiero niedawno, po 20 latach od pierwszego obejrzenia, odkryłem, że parówki podpieprzył producent.

ocenił(a) film na 10
Lu_0

I ugotował w pucharze sportowym KS "Tęcza", a wyszedł żeby nalać do niego wody – w tym momencie do gabinetu wchodzi Jarząbek i zaczyna zwierzenia do szafy. Zgadza się, ja także za każdym razem odkrywam coś nowego – tego filmu po prostu nie sposób zapamiętać w 100% i można go oglądać bez końca.

ocenił(a) film na 10
lucpsx

nie wcale nie przesadzasz! misie zapakowane?!

ocenił(a) film na 8
lucpsx

Moim zdaniem przesadzasz

ocenił(a) film na 10
Kuba1812_1996

Widocznie obejrzałeś ten film za mało razy.

ocenił(a) film na 8
karlolek91

Może masz rację,ja po prostu nie lubię szafować określeniami typu "najlepsze na świecie"

ocenił(a) film na 10
Kuba1812_1996

Zgadzam się, też nie lubię takich określeń, bo świat nie jest zero-jedynkowy. Ale obejrzeć „Misia” jeszcze raz zawsze warto.

ocenił(a) film na 8
karlolek91

No to prawda :) Film opowiada o zupełnie innych czasach niż moje ale jest bardzo dobry moim zdaniem.

ocenił(a) film na 6
lucpsx

Dla mnie film porażka.... Słaby i pusty, ale to kwestia gustu...

ocenił(a) film na 10
mzzeber

Widocznie go nie zrozumiałeś, bo ten film jest naszpikowany do granic możliwości różnymi symbolami i przesłaniami.

ocenił(a) film na 6
karlolek91

Zrozumiałem doskonale, dla mnie to jedna z wielu "na siłę" śmiesznych "komedii", ale powtarzam, kwestia gustu...

ocenił(a) film na 10
mzzeber

Czyli nie zrozumiałeś, ale myślisz że zrozumiałeś. Albo jesteś za młody i/lub brakuje ci wiedzy na temat tamtych czasów.

ocenił(a) film na 6
karlolek91

A Ty jak widzę jesteś za młody na to żeby zrozumieć ze o gustach się nie dyskutuje!!! Wyrażam swoja opinie! To że Tobie się podoba nie oznacza że musi każdemu! Tyle...

ocenił(a) film na 10
mzzeber

Oczywiście, że się dyskutuje, i do tego właśnie służy forum. Bo gust się kształtuje, a nie z nim rodzi.

karlolek91



http://www.filmweb.pl/forum/inne/S%C4%85+r%C3%B3%C5%BCne+gusta...,1253819
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/%22O+gustach+si%C4%99+nie+dyskutuj e...%22+Czy+aby+na+pewno+Wielokrotnie+podczas,573931

lucpsx

Film slaby strasznie:) MOIM ZDANIEM.

ocenił(a) film na 10
lucpsx

Mam dokładnie takie samo zdanie, ten film jest arcydziełem światowej kinematografii. Rozumiem ludzi, którym się nie podoba, ale ludzi, którym się podoba rozumiem tym bardziej. :)

ocenił(a) film na 10
AramChaczaturian

Klasyka kina na najwyższym poziomie !!! Parodia tamtego systemu i świetny scenariusz :-) Polecam gdyż jest to obowiązkowa pozycja polskiego kina !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones